Hakkımızda

Robotikfoto Prodüksiyon olarak 360 derece fotoğraf çekimi ve bu çekimleri yapan makinelerin satışını yapmaktayız. Çekim robotlarımızın hepsi Çekya’da tasarlanmış ve üretilmiş olup, son teknolojiyle tamamen bilgisayar entegreli olarak kendi özel yazılımlarıyla çalışır. 360 derece ürün çekim sistemlerinin ana üreticisi olan Fotorobot firmasının ve markasının Türkiye, Orta Doğu ve tüm Türk Cumhuriyetlerindeki distribütörü olarak Bayrampaşa’da kurduğumuz stüdyomuzda faaliyetimizi sürdürmekteyiz.

360 derece çekim sistemiyle web sitenizdeki ürünlerin birkaç açıdan tek kare fotoğraflarını sergilemek yerine, ürünün gerçek fotoğraflarından oluşan 1 adet 3D/360 derece fotoğraf ile, tüketicilere ürünü istedikleri açıdan interaktif bir şekilde inceleme fırsatı sunuyoruz. Ürünün detaylı incelenmesi ve kullanım talimatlarının anlatımı baz alındığında 360 derece fotoğrafın e-ticaret sektöründeki önemi gün geçtikçe artmaktadır.

Yaklaşık 400 m2 lik bir alana kurduğumuz stüdyomuzda bulunan 8 farklı çekim ünitesi ile her sektöre ve ihtiyaca cevap vererek, arabadan yüzüğe, buzdolabından canlı ve cansız manken çekimlerine kadar her boyutta ve fonksiyonda ürünün çekimini en üstün teknoloji ile yapıyoruz.

Aynı zamanda stüdyolarımızda rötuşlanmış, katalog basımlarında kullanılmak üzere profesyonel ekibimiz tarafından yüksek çözünürlüklü kreatif Still-life fotoğraf çekimleri de yapılmaktadır.

 Stüdyo_cephe stüdyo_ofis bridgetable genel genel_1 genel_2 glasstable mankencube multicam roboticarm tenttable walkingbelt

360 Derece Fotoğraf Çekimi, 360 Derece Ürün Çekimi, 360 Derece Çekimi, 360 Fotoğraf Çekimi, 360 Derece Resim Çekimi
RobotikFoto A.Ş. tarafından hazırlanmıştır.